#1 2009-09-05 12:57:55

Eneor

http://img813.imageshack.us/img813/3441/adminhz.png

Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 42
Punktów :   

Anioły

Pradawne Istoty, które wraz ze Smokami stworzyły Świat. Istnieją tylko trzy Anioły, są to: Anioł Światła (Aerton), Anioł Mądrości (Aramor) i Anioł Stworzenia (Amon). Anioły po stworzeniu pierwszych istot (Pegazów, Jednorożców, Entów i Elfów) udały się na Górę Allogo, skąd nadzorowały istnienie Świata. Zostawiły one jednak na ziemi swoich pobratymców (Półanioły). Od tamtego czasu nikt (prócz Białej Rady) ich nie widział.

Nie wiele wiadomo o Aniołach, mało kto pamięta czasy zanim odeszli, a jak już ktoś taki jest to nie chce powiedzieć. Wszystko co o nich wiadomo pochodzi z podań ludowych i informacji wykradzionych z Elfickich Ksiąg.

Anioły:
Są najpiękniejszymi istotami na Świecie. Mają dwa metry wysokości, są potężnie zbudowani (co daje im wielka siłę i wytrzymałość).

Aerton:
Jest Aniołem Światła.
Posiada moc Światła. Jest bardzo potężny.
Jest mądry i srogi. Według podań jest on wstanie zabić w pojedynkę Białego Smoka.

Aramor:
Jest Aniołem Mądrości.
Jest bardzo mądry, mówi się, że wie wszystko i zna wszystko.
Jest mądry, opanowany i nigdy nie okazuje swoich emocji.

Amon:
Jest Aniołem Stworzenia.
Posiada moc Stworzenia.
Jest mądry i spokojny. Według podań potrafi on dowolnie kontrolować i zmieniać otaczający Świat.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sbs.pun.pl www.blackblood.pun.pl www.aod-plemiona.pun.pl www.wyjazddoaustrii.pun.pl www.eit-pcz.pun.pl